KONST / Litografier / Färglitografi 14314009
nr 1431 4009
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Signerad, numrerad 212/360, "sjusovare". Färglitografi, bildmått: 28x34, yttermått inklusive ram: 47x51 cm
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:22:23
15/11 09:52:28
100 kr
15/11 18:17:24
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin